logo
فروشگاه فرد ابزار
فروشگاه فرد ابزار

بهترین فروشگاه اینترنتی ابزار کدام است

بل از هر چیز باید تعریفی از یک فروشگاه اینترنتی فروش ابزار داشته باشیم. این تعریف به ما این امکان را می دهد تا بتوانیم درک کنیم که در زمان حال لزوم بوجود آمدن فروشگاه های آنلاین چیست. پس در ادامه با فرد ابزار همراه باشید.

 

فروشگاه اینترنتی فروش ابزار

همانطور که از نام آن مشخص است، یک فروشگاه آنلاین برای خرید ابزار آلات است. بستگی به تخصصی بودن یا عمومی بودن زمینه کاری فروشگاه ، نوع اجناس و محتوای آن متفاوت است. فروشگاه اینترنتی فروش ابزار ، فروشگاهی آنلاین با تمامی امکانات و محصولات فیزیکی است که به صورت آنلاین فروخته می شود.

 

کاربرد فروشگاه آنلاین ابزار

این فروشگاه ضمن داشتن تمامی خصوصیات یک فروشگاه فیزیکی ، این توانایی را دارد که همزمان از صدها نفر در محیطی به کوچکی وبسایت خود پذیرایی کند. این یعنی مشتریان بیشتری را در مقایسه با یک فروشگاه فیزیکی می تواند بپذیرد.

زمان کار فروشگاه هیچ محدودیتی ندارد و حتی هنگامی که شما در مسافرت به سر می برید، این فروشگاه باز است و مشغول فروش ابزار به خریداران است. پس در فروشگاه می توانید سرویسی معادل با ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز که کمتر فروشگاه زنجیره ای می تواند انجام دهد.

از مزایای دیگر فروشگاه اینترنتی فروش ابزار که با دیگر فروشگاه های آنلاین هم مشترک است، جلوگیری از هدر رفت وقت و بیرون رفتن های بیهوده برای خرید است. شما می توانید حتی با گوشی همراه خود اقدام به خرید ابزار کنید و دیگر نیازی به طی کردن مسیری طولانی برای رسیدن به فروشگاه و خرید و حمل آن به منزل ندارید. فقط کافی است وارد فروشگاه اینترنتی شده و خرید خود را تکمیل نمایید.

 

کدام فروشگاه اینترنتی ؟

حال که ما با مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی آشنا شدیم،  این سوال پیش می آید که از کدام فروشگاه آنلاین فروش ابزار باید خرید کنیم. در جواب باید گفت، شاید در ابتدا که ما دنبال یک محصول به خصوص هستیم شاید زیاد مهم نباشد. ابزار مورد نظر را در گوگل سرچ می کنیم و روی اولین نتایجی که در جستجو بدست آمده ، کلیک کرده و ابزار خود را خریداری می کنیم.

 

  • اعتماد

مسئله اول در خرید آنلاین اعتماد است. فروشگاه های بسیاری هستند که مبادرت به فروش آنلاین ابزار می کنند ولی همه ی آنها قابل اعتماد نیستند. حتما این نکته را در نظر داشته باشید که از فروشگاه های دارای مجوز اینترنتی خرید نمایید. یکی از این مجوز ها ، داشتن اینماد یا نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت، است. اینماد یکی از معتبرترین مجوز ها برای فروشگاه های اینترنتی است. بانک ها و شرکت های ارائه کننده درگاه های مستقیم بانکی هم خدمات خود را به فروشگاه های دارای اینماد عرضه می کنند.

 

مسئله ی بعدی قیمت ابزار است. حال که فروشگاه مورد نظر از لحاظ اعتمادسنجی مورد تایید قرار گرفت، باید دید قیمت های ارائه شده چقدر مناسب است. معمولا قیمت های وارد شده توسط بعضی از سایت ها به صورت واسطه ای است. یعنی با فروشگاه فیزیکی که نمایندگی برندی را بر عهده دارد صحبت کرده و با توافق بین دو طرف ، محصولات آن را در فروشگاه آنلاین خود عرضه می کنند. این نوع از فروش برای اینکه به سود مناسب برسد، باید قیمتی بیشتر از نمایندگی را در سایت قرار دهد، که برای خریداران به صرفه نمی باشد.

سعی کنید فروشگاه اینترنتی برای خرید ابزار انتخاب کنید که خود نمایندگی برند را هم دارا باشد. یا سود ناچیزی از فروش را از خریدار بگیرد. حتی در فروشگاه های معروف هم ممکن است گاها ابزار با قیمت بالا فروخته شود. می توانید ابزار مورد نظر خودتان را در چند سایت مقایسه کنید و مناسب ترین قیمت را خریداری نمایید.

 

  •  خدمات

خرید خوب و دلچسب نیاز به خدمات خوب دارد. صرف انتخاب ابزار و پرداخت پول برای یک فروشگاه اینترنتی فروش ابزار، کافی نیست. یک سایت فروشگاهی حتما نیاز به خدمات بعد از فروش دارد. از سیستم اتوماتیک صدور فاکتور و کد رهگیری گرفته تا حمل و نقل و سلامت رساندن ابزار به دست مشتری است. در این پروسه باید تمام تلاش خود را داشته باشد که مشتری با اطمینان خاطر همراه شما باشد. به او اطلاع رسانی شود تا ابزار مورد نظر بدست او با صحت و سلامت برسد.

بعد از رسیدن ابزار به دست خریدار ، فروشگاه باید خدمات بیشتری برای رضایت مشتری داشته باشد. فروشگاه های معتبر، در صورت عدم رضایت مشتری، امکان عودت کالا و دریافت کامل وجه را برای مشتران قرار داده اند. بسیار مه ماست که خریدار با خیال راحت و با اطمینان کامل از یک فروشگاه اینترنتی ابزار خریداری نماید.

 

  • رضایت مندی

همه مواردی که در بالا توضیح دادیم صرف برای رضاتمندی یک فروشگاه اینترنتی است. عدم رضایت مشتریان می تواند تاثیرات منفی روی فروش شما داشته باشد. بسیاری از فروش فروشگاه های اینترنتی توسط تبلیغاتی است که مشتریان به صورت دهان به دهان انجام می دهند . کافی است مشتری از خرید خود ناراضی باشد. او می تواند تمامی اطرافیان خود را از خرید پشیمان نماید.

پس مواظب بالارفتن درصد نارضایتی کاربران خود باشید. حفظ مشتریان قبلی به مراتب هزینه کمتری نسبت به ایجاد مشتریان جدید دارد. زیرا یک مشتری راضی ، دیگر نیاز به توجیه و تبلیغات و ارائه هدیه های مختلف برای تشویق به خرید ندارد. او یک بار خرید خود را انجام داده و از نتیجه مطمئن شده است.

 

فروشگاه اینترنتی فرد ابزار

حال با وجود این همه توصیفات و خصوصیاتی که گفتیم کدام فروشگاه می تواند انتخاب خوبی برای خرید ابزار باشد. فروش ابزار به خاطر تقاضایی که دارد، بسیاری از فروشگاه های اینترنتی را وسوسه کرده که در این حوزه هم وارد شوند. مثل فروشگاه دیجی کالا و بامیلو . این دو فروشگاه بسیار معروف و پر فروش ایرانی ، ابزار آلات هم می فروشند. اما هستند فروشگاه هایی که به صورت تخصصی این کار را انجام میدهند. از جمله می توان به فروشگاه فرد ابزار اشاره کرد.

خرید از فروشگاه فرد ابزار، تمامی فاکتورهایی که در بالا توضیح دادیم را داراست. اعتماد، قیمت مناسب، خدمات و رضایتمندی مشتریان همه و همه در این فروشگاه به چشم می خورد. با یک بار خرید می توانید خاطره خوشی از خرید آنلاین ابزار داشته باشید.

دیدگاه‌ها (۰)

*
*

X